Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2016 - 2.turnus

Druhý turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2016 je taktéž již za námi. Stejně jako první proběhl v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a zúčastnilo na 12 brankářů.

Celé soustředění proběhlo za parného sluníčka, jen jeden den bylo mírně zataženo, takže brankáři dostávali co proto jak od počasí, tak o pana trenéra. Zvládali to ale bravurně a i když pár bolístek bylo, tak dávali do tréninků co to jen šlo. Vzhledem k jejich menšímu počtu se jim také dostalo daleko většího individuálního přístupu, což se jistě na jejich výkonnosti projeví a budou nyní svým klubům skvělou oporou, co za svá záda nepustí ani jeden balón.

Kromě vedoucího BFŠ a hlavního trenéra Jana Chrastila, se dětem věnovali i dva asistenti a asistentka. Děti tedy měly maximální péči ve všech ohledech, kterou náležitě jistě ocenili. Třeba tím, že byly maximálně hodné a za celé soustředění s nimi nebyl sebemenší problém.

Jak je na soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila zvykem, nebyli jsme jen na hřišti. Kromě něj jsme totiž využívali denně bazén, či vířivku. Taktéž jsme chodili trénovat na písek pro větší posílení nohou apod. Nevynechali jsme ani tradiční prohlídku města Nymburk.

Potřebnou energii v podobě jídla a pití nám poskytla, i nyní, výborná jídelna v prostorách SC Nymburk. Denně jsme měli na výběr k obědu a večeři z několika jídel, k tomu jsme si vzali ovoce a kdo chtěl, mohl si nandat třeba salát podle své chuti. Na snídani bylo víceméně vše, na co si vzpomenete. Pečivo, máslo, uzeniny (k nelibosti dětí, které párky nesměly), sýry, míchaná vajíčka a nebo například různé druhy müsli s mlékem. Nechybělo ani kakao a pro dospělé káva. Pitný režim byl dodržován i mimo jídelnu. Každý účasník měl flašku vlastní, do které mu bylo neustále doplňováno pití, takže se nemohlo stát, že by někdo přišel na trénink bez něj.

Věříme že se všem účastníkům na soustředění líbilo, budou na něj vzpomínat při prohlížení DVD které každý dostal a uvidíme se s nimi na tréninkách nebo na dalším soustředění. :)

A pokud jste na našem soustředění ještě nebyli, tak věříme, že se s vámi uvidíme na dalším. Ať už letním, nebo zimním. :)

Mnohokrát děkujeme všem rodičům, brankářům, asistentům/kám, realizačnímu týmu a celému personálu SC Nymburk za hladký průběh prvního turnusu letního soustředění BFŠJCH 2016! Velice si toho vážíme.

Videa ze soustředění na Youtube:
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - Léto 2016 - Čtvrtek
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - Léto 2016 - Pátek
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - Léto 2016 - Sobota
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - Léto 2016 - Neděle
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - Léto 2016 - Pondělí
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - Léto 2016 - Úterý

Fotografie: (jedná se jen o výběr. všech cca 4500 fotografií obdrželi účastníci na DVD)